Obsługa techniczna imprez, eventów

Od wielu lat zajmujemy się montażem i obsługiwaniem nowoczesnych systemów nagłośnieniowych, oświetleniowych oraz scenicznych. Oferowana przez nas obsługa techniczna imprez obejmuje różnego rodzaje przyjęcia – m.in. targi, konferencje, imprezy czy eventy.


Proponowana usługa jest kompleksowa i profesjonalna – możesz nam powierzyć odpowiedzialne zadania i spać spokojnie. Nie dopuścimy do powstawania groźnych usterek, dzięki czemu targi, konferencje, eventy i inne imprezy przebiegną bezproblemowo. W przypadku wystąpienia małych awarii, działamy błyskawicznie i skutecznie. O tym, że obsługa techniczna konferencji i targów powierzona nam jest dobrym pomysłem, świadczą referencje, które otrzymaliśmy od różnych instytucji i przedsiębiorstw.


Aby zapewnić uczestnikom, jak i wykonawcom najwyższych wrażeń, instalujemy na scenie nowoczesne lampy oraz reflektory, które sprawdzą się podczas różnych warunków pogodowych. Oświetlenie będzie również odpowiednie do zamkniętych pomieszczeń. Dopełniamy także wszelkich starań, by scena była właściwie zabezpieczona oraz stabilna. Estradę właściwie przystosujemy do charakteru wystąpień, dzięki czemu będzie świetnie wyglądała. Doskonale wiemy również, że dobrze zamontowane nagłośnienie jest zupełną podstawą każdej imprezy – koncertów, eventów czy też konferencji. Zajmujemy się profesjonalnym montażem głośników oraz odpowiednim ułożeniem przewodów, by nie stanowiły zagrożenia. Nad wszystkim sprawujemy pieczę i pilnujemy, by instalacje i systemy pracowały zgodnie z planem.

Indywidualne podejście

Każde zlecenie obsługi technicznej traktujemy indywidualnie i opracowujemy inne rozwiązania, które pomogą właściwie zorganizować różne imprezy. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale wiemy jak właściwie ustawić scenę, by dostarczyła niezapomnianych wrażeń dużej liczbie ludzi.

Obsługa eventów i imprez

Usługa obsługi technicznej eventów jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i pomoże odciążyć Ciebie z wielu organizacyjnych obowiązków. Postaw na doświadczonych specjalistów i wybierz naszą ofertę – z pewnością nie pożałujesz wyboru.


Skontaktuj się z naszym zespołem w celu poznania szczegółów.

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design