Unister Sound

Organizacja imprez (eventów) Katowice

Stanowiące doskonałą lokalizację dla wielu ogólnopolskich i międzynarodowych eventów, miasto Katowice to idealnie miejsce do zorganizowania swojej prywatnej lub firmowej imprezy. Oferujemy pomoc przy planowaniu i tworzeniu różnorodnych wydarzeń na terenie stolicy województwa śląskiego.


Kompleksowa obsługa uroczystości


Niezależnie od rodzaju i rozmiaru eventu, pomagamy zorganizować kameralne spotkanie, firmową konferencję, a nawet miejskie widowiska, czy festiwale. Na terenie Katowic i okolic tworzymy wydarzenia, które dzięki naszemu doświadczeniu i sprzętowi, na zawsze wpisują się w pamięć wszystkich uczestników. Nieustannie śledzimy obowiązujące trendy na największych eventach w Europie i na świecie, co przekłada się na możliwość spełnienia oczekiwań najznamienitszych gości, których planują Państwo zaprosić na swoje spotkanie, czy katowicką plenerową imprezę.


Oferując kompleksową organizację różnych wydarzeń, dojeżdżamy na umówione miejsce z najlepszym sprzętem dźwiękowym, oświetleniowym i urządzeniami multimedialnymi. W każdym miejscu Katowic jesteśmy w stanie rozstawić sprzęt zapewniający koncert, czy inne niezwykle widowiskowe wydarzenie instalując także scenę. Tworzą ją atestowane podesty, które zapewniają wszystkim artystom bezpieczeństwo i komfort w trakcie występu. Nasz sprzęt zawsze dostosujemy do rozmiarów dostępnej przestrzeni na zewnątrz lub w pomieszczeniu. Urządzenia do nagłośnienia w połączeniu z naszą wiedzą na temat akustyki jest gwarancją zawsze fenomenalnego dźwięku. Każdy z uczestników przebywających na sali, czy na terenie imprezy będzie doskonale słyszał wszystko to, co dzieje się na scenie.


Podczas całego wydarzenia zarówno w Katowicach, jak i jego okolicach, jesteśmy razem z Państwem obsługując udostępniony sprzęt. W celu wykorzystania całej jego funkcjonalności przez całą imprezę trzymamy pieczę nad oświetleniem i nagłośnieniem Państwa eventu. Po skończonym widowisku, wszelkie przewody, urządzenia oraz akcesoria demontujemy nie angażując w żaden sposób Państwa lub Państwa pracowników.

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design