Unister Sound

Organizacja imprez Opole

Powszechnie stosowane określenie „Stolica Polskiej Muzyki”, będące mottem Opola, daje jasno do zrozumienia, że jest to miejsce idealnie przystosowane do imprez plenerowych, jak i organizowania szeregu innych wydarzeń. Nie tylko Amfiteatr Tysiąclecia, czy Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ale także wiele mniejszych scen i lokali w tym mieście z naszą pomocą pozwalają stworzyć prawdziwe widowiska.

Eventy duże i małe


Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne chcące zorganizować w Opolu imprezy na najwyższym światowym poziomie. Od pierwszej edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej miasto to zapisało się na kartach historii, jako miejsce doskonale bawiących się ludzi. Przygotowywane przez nas wydarzenia bez wątpienia nie odbiegają od fenomenalnych iluminacji świetlnych, czy też wysokiej jakości dźwięku podczas tego corocznego wydarzenia. Dysponujemy sprzętem, który pozwala zapewnić niesamowitą akustykę na otwartym terenie, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Zorganizowaliśmy już niezliczoną ilość eventów w Opolu, jak i w całym kraju, podczas których uczestniczyły rzesze świetnie bawiącej się publiczności. Muzyka, śpiew oraz przemawiające na scenie osoby są zawsze doskonale słyszane na całym obszarze, gdyż dźwięk perfekcyjnie trafia do każdego uczestnika imprezy.


Niemniej jednak przygotowujemy nie tylko plenerowe, masowe eventy. Organizacja wydarzeń w Opolu w naszym wykonaniu to także zapewnienie mikrofonów, głośników oraz sprzętu multimedialnego podczas prelekcji, prezentacji, czy targów. Posiadamy urządzenia, które w pełni dostosujemy do każdego rozmiaru pomieszczenia. Sale konferencyjne na dwadzieścia, pięćdziesiąt, sto lub więcej osób wyposażymy tak, by słuchanie osoby przemawiającej było przyjemne w odbiorze.


Oferujemy kompleksowe zorganizowanie wydarzenia oferując sprzęt, odpowiednie podłączenie oraz skrupulatne jego złożenie po zakończonym evencie. Dzięki naszym usługom, Opole będzie kojarzone już nie tylko z Festiwalem Polskiej Piosenki, ale od teraz również z Państwa, w pełni profesjonalnie przygotowaną imprezą.


Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design