Unister Sound

Organizacja imprez (eventów) Wrocław

Okolice Wyspy Słodowej, Hali Stulecia, czy Starego Rynku to we Wrocławiu jedne z niebywale licznych miejsc, w których można stworzyć wspaniały i zapadający na zawsze w pamięć event. Organizacja różnego rodzaju imprez - nie tylko plenerowych – nie stwarza nam żadnych problemów. Oferujemy wynajęcie przestronnej sceny oraz udostępniamy sprzęt nagłaśniając oraz oświetlający.


Gwarancja profesjonalnie przygotowanego wydarzenia


Wrocław będący Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku udowodnił, że jest jednym z najlepszych miejsc na Starym Kontynencie do organizowania różnego rodzaju wydarzeń. Doświadczenie, które zebraliśmy podczas przygotowywania niezliczonych eventów, pozwala nam zawsze stawać na wysokości zadania podczas planowania imprez również we Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy chcące stworzyć niezapomniane i jednocześnie skrupulatnie zaplanowane widowisko.


Do zorganizowania imprezy nie muszą Państwo posiadać swojego sprzętu. Oferujemy kompleksowe usługi polegające nie tylko na rozstawieniu sceny w wybranym miejscu w mieście, ale także udostępniamy niezawodny, profesjonalny sprzęt. Wypożyczamy przede wszystkim urządzenia zapewniające fenomenalny dźwięk, niezależnie od rozmiarów eventów. Nasze kolumny w połączeniu z mikserami, końcówkami mocy i procesorami są w stanie zapewnić doskonałe nagłośnienie podczas dużych koncertów rockowych lub tanecznych. Z kolei chcąc zorganizować na terenie Wrocławia lub okolic wydarzenie, na którym potrzebne będzie zdecydowanie mniej decybeli, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiednie nagłośnienie, na przykład na kameralne spotkanie autorskie. Udostępniamy również wszelkiego rodzaju projektory nieocenione podczas przeprowadzania szkoleń, konferencji, czy wystaw.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego – odpowiemy na wszystkie pytania związane z kompleksowym zorganizowaniem imprezy. Zapewnimy niezbędny sprzęt, zmontujemy go w każdym miejscu we Wrocławiu, a po wydarzeniu składnie wszystko złożymy.

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design