Wynajem projektorów z ekranem

Im większa impreza, tym lepszej oprawy potrzebuje – koncerty bez wizualizacji i szkolenia bez prezentacji pozostawiają zwykle wrażenie, że czegoś w nich brakowało. By profesjonalnie przygotować się do wydarzenia, warto zdecydować się więc na wynajem projektora z ekranem.

Jaki wybrać projektor?

Wybór odpowiedniego urządzenia zależy od liczby gości, naświetlenia pomieszczenia i rodzaju wyświetlanej prezentacji. Proponujemy Państwu rzutniki o mocy od 3000 do 20000 ANSI lumenów. Te o niższej mocy sprawdzą się świetnie w niezbyt zaciemnionym biurze w trakcie szkolenia czy prezentacji wyników, te o wyższej natomiast mogą wyświetlać szczegółowy obraz w ogromnych salach koncertowych przy naturalnym bądź sztucznym oświetleniu.


Oferujemy Państwu nie tylko projektor z ekranem, ale także nagłośnienie, dzięki któremu dźwięk odpowiada wyświetlanym materiałom, profesjonalne oświetlenie oraz zorganizowanie całego eventu. Przygotowujemy zarówno sceny do występów i hale koncertowe, jak również małe i duże festyny pod gołym niebem.

Galeria projektorów

ekran IMG_7564
projektor IMG_7574
projektor IMG_6472
IMG_6474 ekran
projektor_image1

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design