Technika estradowa

Każdy event, impreza, koncert czy inne duże wydarzenia, aby zakończyły się sukcesem i zachwyciły publiczność powinny być jak najlepsze zaplecze techniczne. Takie zaplecze zespołu profesjonalistów, dysponujących nowoczesnym sprzętem i urządzeniami, zapewniamy my – Unister Sound.


Zapewniamy bardzo szeroki wybór scen i podestów w rozmaitych rozmiarach, a także dostarczamy specjalistyczne urządzenia oświetleniowe i nagłośnieniowe. Dzięki doświadczeniu naszego firmy i możliwości dostarczenia zaawansowanych rozwiązań technologicznych, mamy możliwość obsługi technicznej zarówno dużych eventów, jak i mniejszych, bardziej kameralnych wydarzeń.


Zachęcamy do sprawdzenia niżej przygotowanej oferty sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego czy multimedialnego, a także bardzo trwałych konstrukcji scenicznych. W razie wątpliwości, nasz zespół z chęcią odpowie na pytania i właściwie doradzi – zarówno w zakresie właściwej organizacji imprez, jak i w doborze odpowiedniego, nowoczesnego sprzętu.


Postaw na bogate doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania i skontaktuj się z nami.

Nagłośnienie

Oferujemy sprzęt gwarantujący doskonałą jakość dźwięku: systemy nagłośnieniowe, konsolety mikserskie, korektory, monitory i systemy odsłuchowe, mikrofony (dynamiczne, pojemnościowe i bezprzewodowe). Wysokiej klasy sprzęt jest także gwarancją czystego i profesjonalnego brzmienia na każdej imprezie – od małych, lokalnych wydarzeń po duże koncerty plenerowe. Istnieje także możliwość wynajęcia poszczególnych elementów nagłośnienia.


Co więcej, jesteśmy w pełni otwarci na autorskie pomysły i rozwiązania – chcemy zapewnić jak najlepszą zabawę dla uczestników i spełnić wszelkie wymagania stawiane nam przez organizatorów przedsięwzięcia.

Oświetlenie

Oświetlenie podczas imprez realizowane jest za pomocą wysokiej klasy sprzętu. Różnorodność posiadanych zestawów pozwala na zapewnienie idealnego oświetlenia zarówno podczas eventów na świeżym powietrzu, jak i w obiektach zamkniętych. Doświadczeni pracownicy firmy zapewniają sprawny montaż i demontaż sprzętu na miejscu oraz zajmują się jego profesjonalną obsługą, co gwarantuje uzyskanie idealnych warunków oświetleniowych.

Wśród naszego sprzętu oświetleniowego, znajdują się m.in. specjalne listwy LED typu BAR lub reflektory LED PAR, a także ruchome głowice laserowe oraz specjalistyczne urządzenia ułatwiające kontrolę zamontowanych urządzeń z efektami świetlnymi.

Scena

Posiadamy w swoim wyposażeniu bogaty wybór estrad, scen i podestów scenicznych w rozmiarach 6x4, 8x6, 10x8, 12x10 gotowych do wykorzystania z doskonałym efektem zarówno na imprezach oraz koncertach plenerowych, jak i w obiektach zamkniętych. Nasze konstrukcje posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz spełniają wyznaczone normy, które są gwarancją bezpieczeństwa każdego eventu.

Zapewniamy także profesjonalny montaż tych konstrukcji we wskazanym miejscu. Dzięki temu, że nasz zespół składa się wyłącznie z osób z dużym doświadczeniem w branży, montaż nawet dużych estrad przebiega relatywnie szybko i sprawnie.

Organizacja imprez

Kompleksowo przygotowany event jest dla nas nie tylko wyzwaniem logistycznym, ale również możliwością dzielenia się naszymi pomysłami oraz okazją do wcielania ich w życie. Doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom na spokojny wybór optymalnych dla nich rozwiązań, od ekranu multimedialnego, przez konferansjera lub DJ'a a aż do różnowymiarowych hal namiotowych.

Na naszym koncie mamy organizację dużych imprez dla wielkich gwiazd znanych w całym kraju – nie boimy się zatem żadnych wyzwań i z chęcią podejmiemy się zadań wymagających najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz staramy się w pełni spełnić oczekiwania i wymagania stawiane nam przez klientów.

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design