Wynajem telewizorów z nagłośnieniem

Konferencja, spotkanie targowe, szkolenie, mniejszy event – takie wydarzenia warto jest wzbogacić i zadbać o oprawę audiowizualną wysokiej klasy. Proponujemy Państwu wynajem telewizorów z nagłośnieniem – w ofercie mamy plazmy o przekątnej od 42 do nawet 75 cali.


Ekrany takie są niezastąpione, gdy chcemy przekazać dodatkowe informacje naszym gościom, szkolonym osobom czy kontrahentom. Możemy wtedy zaprezentować dane, film krótkometrażowy czy promocyjną animację – sprawi to wrażenie profesjonalnego przygotowania do eventu, a do tego pozwoli lepiej zapaść w pamięć oglądającym.


Nasze telewizory z nagłośnieniem cechują się doskonałą jakością wyświetlanego obrazu: kolory są żywe i ostre, a dzięki dużym rozmiarom z każdego miejsca w sali będzie dobrze widać prezentowany materiał. Jednocześnie do prezentacji niepotrzebne jest całkowite zaciemnienie pomieszczenia, ponieważ plazma świeci własnym światłem: ekranu można więc używać w czasie szkoleń, a także w trakcie imprez odbywających się za dnia.


Oferujemy przygotowanie eventu, wynajem nagłośnienia oraz telewizorów. W naszej ofercie znajdziecie m.in. telewizory (plazmy):

  • Telewizory LED 42",
  • Telewizory LED 50",
  • Telewizory LED 55",
  • Telewizory LED 75".

Galeria telewizorów

telewizor IMG_6041
IMG_6049 naglośnienie i telewizor

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design