Unister Sound

NAGŁOŚNIENIE

Oferujemy sprzęt gwarantujący doskonałą jakość dźwięku: systemy nagłośnieniowe, konsolety mikserskie, korektory, monitory i systemy odsłuchowe, mikrofony (dynamiczne, pojemnościowe i bezprzewodowe). Wysokiej klasy sprzęt jest także gwarancją czystego i profesjonalnego brzmienia na każdej imprezie – od małych, lokalnych wydarzeń po duże koncerty plenerowe. Istnieje także możliwość wynajęcia poszczególnych elementów nagłośnienia.

OŚWIETLENIE

Oświetlenie podczas imprez realizowane jest za pomocą wysokiej klasy sprzętu. Różnorodność posiadanych zestawów pozwala na zapewnienie idealnego oświetlenia zarówno podczas eventów na świeżym powietrzu, jak i w obiektach zamkniętych. Doświadczeni pracownicy firmy zapewniają sprawny montaż i demontaż sprzętu na miejscu oraz zajmują się jego profesjonalną obsługą, co gwarantuje uzyskanie idealnych warunków oświetleniowych.

SCENA

Posiadamy w swoim wyposażeniu bogaty wybór estrad, scen i podestów scenicznych w rozmiarach 6x4, 8x6,10x8,12x10 gotowych do wykorzystania z doskonałym efektem zarówno na imprezach i koncertach plenerowych, jak i w obiektach zamkniętych. Nasze konstrukcje posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz spełniają wyznaczone normy, które są gwarancja bezpieczeństwa każdego eventu.

ORGANIZACJA IMPREZ

Kompleksowo przygotowany event jest dla nas nie tylko wyzwaniem logistycznym, ale również możliwością dzielenia się naszymi pomysłami oraz okazją do wcielania ich w życie. Doświadczenie i zaangażowanie pozwala naszym klientom na spokojny wybór optymalnych dla nich rozwiązań, od ekranu multimedialnego, przez konferansjera lub DJ'a a aż do różnowymiarowych hal namiotowych.

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design