Wynajem scen

Zapewniamy możliwość przygotowania komfortowej przestrzeni do organizacji różnego rodzaju imprez. Oferując wynajem scen pragniemy zaoferować możliwie szeroki wybór konstrukcji pod kątem kształtu i wielkości. Zależy nam na zaproponowaniu rozwiązań zarówno na kameralne uroczystości, jak i na duże, masowe imprezy plenerowe. Mając świadomość, że to właśnie scena koncentruje na sobie uwagę uczestników, dbamy o dostarczenie najbardziej optymalnych rozwiązań. Posiadamy bowiem konstrukcje o rozmiarach podestów: 6x4m, 8x6m, 10x8m, 12x10m. Są one gotowe do wykorzystania, a my możemy pomóc w dostarczeniu odpowiedniego osprzętu.

Co oferujemy?

  • Profesjonalne doradztwo – Pomagamy w doborze odpowiedniej wielkości podestu do charakteru wydarzenia oraz rodzaju wystąpienia. Są znaczne różnice w tym względzie, gdy konstrukcja ma posłużyć przy kameralnych koncertach typu unplugged, przy masowych imprezach, czy biznesowych zjazdach.

  • Wynajem scen z montażem – Docieramy we wskazane miejsce i gwarantujemy sprawne rozłożenie estrady zarówno na imprezy plenerowe, jak i w obiektach zamkniętych. Mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie i działamy zawsze bardzo sprawnie.

  • Dodatkowe wyposażenie – Proponujemy możliwość wynajmu sceny oraz dodatkowego wyposażenia w postaci profesjonalnego nagłośnienia oraz fachowego oświetlenia. Dysponujemy bardzo dobrej jakości osprzętem, który zapewnia doskonałe efekty.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu sceny u nas?

  • gwarantujemy kompleksowe podejście (możliwość wypożyczenia w jednym miejscu dodatkowo oświetlenia i nagłośnienia),

  • działamy bardzo sprawnie i zawsze terminowo,

  • potrafimy rzetelnie ocenić wielkość potrzebnego podestu do charakteru wydarzenia,

  • obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych, fundacje i stowarzyszenia,

  • dostarczamy wsparcia logistycznego i technicznego przed i w trakcie imprezy.

Galeria scen

W swojej ofercie posiadamy m.in. sceny o wymiarach: 6x4m, 8x6m, 10x8m, 10x10m, 12x10m.


Scena IMG_4512 Scena 6x4
Scena 8x6 Scena IMG_4192
Scena DSC_0093

Copyright ® 2017 Unister Sound ul. Jana 11, 44-282 Łuków Śląski, tel.:535 958 807, email: biuro@unistersound.pl

designed by: simeone_design